NSS GRC ve Cisco Çözümleri

NSS GRC ve Cisco Çözümleri: Tek Çözümle Tam Uyum

Kişisel verilerin korunması ve verilerin nerede tutulması gerektiği gibi konularla ilgili oluşturulan mevzuatlar ve artan güvenlik riskleriyle birlikte; işletmelerde, yönetişim, risk ve uyum (GRC) faaliyetleri artık eskisinden çok daha önemli bir hâle geldi. Risk ve uyumluluk süreçlerini, manuel, reaktif ve silolar hâlindeki çalışma modelleriyle yönetmek artık mümkün değil. Bu nedenle, yeni iş modelleri geliştirilmesi, yeni iş ortaklıkları kurulması, yeni teknolojilerin uygulamaya sokulması ve artan tehditlere karşı yeni çözümlerin bütünsel bir yaklaşım ile kullanılması gerekiyor. Cisco ve NSS GRC Çözümleri bankacılık ve finans dahil olmak üzere tüm sektörlerde, risk, uyum ve yönetişim faaliyetlerinin doğru bir şekilde yürütülebilmesi için tam bir bütünlük sağlarken; tüm süreçlerin ve çözümlerin tek bir platformdan yönetilebilmesine olanak tanıyor.

 

CISCO NSS GRC

NSS GRC Platformu, yönetişim, risk ve uyum faaliyetlerinin; bütünleşik ve düzenlemelere uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Kuruluşların, riskleri etkin bir şekilde yönetirken; uyumluluk gereksinimlerini karşılayabilmelerini ve bilişim teknolojilerini, hedefleriyle uyumlu hâle getirebilmelerine olanak tanıyor. Sadece siber güvenlik platformlarını değil, aynı zamanda risk ve uyum çalışmalarını da bünyesinde barındırıyor.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul