Cisco Advanced Malware Protection (AMP)

Cisco® Uç Noktalar için AMP ile önleme, algılama ve yanıt özelliklerini tek bir çözümde entegre edin ve bulut tabanlı analizin gücünden yararlanın. Uç Noktalar için AMP Windows, Mac, Linux, Android ve iOS cihazlarınızı genel veya özel bir bulut dağıtımı yoluyla korur.

 

Hızla gelişen kötü amaçlı yazılım dünyasında, tehditleri tespit etmek gittikçe zorlaşmaktadır. Bu tehditlerin en gelişmiş % 1'i, ağınıza sızabilecek ve zarar verebilecek olan tehditlerdir ve zamanında tespit edilemeyebilir. Ancak, Uç Noktalar için AMP, bu % 1’lik kısıma karşı kapsamlı koruma sağlar. Bu güvenlik yazılımı, giriş noktasında ihlalleri önler, kötü amaçlı yazılımları engeller ve ön cephe savunmasından kaçabilecek tehditleri hızlıca tespit etmek, içermek ve düzeltmek için dosya ve süreç etkinliğini sürekli izler ve analiz eder.

 

Önleme

Tehditleri en erken zamanda durdurmak, uç noktalara en az düzeyde hasar ve bir ihlalin ardından daha az aksama süresi sağlar. Uç Noktalar için AMP, kötü amaçlı yazılımları durdurmak için gerçek zamanlı olarak son noktaların günümüzdeki en yaygın saldırılarına karşı koruma sağlamak için güçlü bir dizi önleyici teknoloji kullanmaktadır.

 

Tespit etme

Kötü amaçlı yazılım önleme teknikleri, yeni nesil eksiksiz bir uç nokta güvenlik çözümü için gerekli olsa da, gelişmiş tehditlerle mücadele için ek önlemler alınması gerekir. Uç Noktalar için AMP, yeni ve bilinmeyen tehditleri saptamaya yardımcı olmak için uç noktaları sürekli izler.

 

Tepki

Virüslü uç noktaların kolayca tanımlanmasına ve bir saldırının kapsamının anlaşılmasına yardımcı olmak için güçlü bir araç seti kullanılmalıdır. Birden fazla önleme ve algılama özelliğine ek olarak, Uç Noktalar için AMP, güvenlik ihlallerini hızlı ve verimli bir şekilde ele almak için ayrıntılı son nokta görünürlük ve yanıt araçları sunar.

 

Uç Noktalar İçin Cisco AMP ve Bağımsız Test Sonuçları

 

NSS Labs'in Gelişmiş Uç Nokta Koruması testinde, Uç Noktalar için AMP, sunduğu güvenlik ve toplam sahip olma maliyetindeki liderliği ile kendisini son nokta güvenlik lideri olarak kanıtladı ve “önerilen” notlandırması aldı. Bu testlerde:

 

● Web tabanlı saldırıların % 100'ünü engelledi.

● E-posta kaynaklı saldırıların % 100'ünü engelledi.

● Sahip olma maliyetinde en düşük ürün oldu.

● Hiçbir yanlış pozitif sonuç vermedi.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul