Cisco Email Security

Cisco’nun uzun yıllardır E-Posta Ağ Geçidi pazarında liderliğini sürdürdüğü Email Security çözümleri ile gönderilen ve alınan e-mailler üzerinde güvenlik denetimleri sağlanabiliyor. E-Mail gateway çözümü sadece alınan mailler üzerinde zararlı veya istenmeyen e-posta kontrolü, oltalama e-posta kontrolü, boyut kontrolü yapmakla kalmıyor aynı zamanda dışarıya gönderilen e-postaların şifrelenmesini de sağlayarak doğru alıcıya ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca gönderilen e-postalar üzerinde veri sızıntısını önleme (Data Leakage Prevention / Data Loss Prevention) kontrolü yaparak hassas verilerin e-posta yolu ile dışarıya sızdırılmasını engelliyor. AMP for Networks servisi ile hem gönderilen hem de alınan e-posta eklerinde yapılan kontroller antivirüs servisi ile sınırlı kalmayıp mahiyeti tespit edilemeyen yazılımlar Threat Grid ile dinamik analize tabii tutulabiliyor. Çözüm fiziksel donanım, sanal donanım veya bulut üzerinden SaaS şeklinde konumlandırılabiliyor. Ayrıca hibrit bir yapı da isteğe göre tercih edilebiliyor.

Cisco Email Security, tehditleri daha hızlı tespit etmek, engellemek ve düzeltmek için gelişmiş tehdit koruma yetenekleri içerir. Veri kaybını önler ve uçtan uca şifreleme ile taşınırken önemli bilgilerin güvenliğini temin eder.

Cisco Email Security ile şunları yapabilirsiniz:

● Tehdit araştırma ekibimiz Talos ™'dan gelen üstün tehdit istihbaratı ile daha fazla tehdit tespit edin ve engelleyin.

● Cisco Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması (AMP) ve Cisco Threat Grid ile ilk algılamadan kaçan eklerde gizlenmiş olan fidye yazılımıyla mücadele edin.

● Kimlik avına ve BEC'ye karşı korumak için riskli bağlantılara sahip e-postaları otomatik olarak bırakın veya yeni virüslü sitelere erişimi gerçek zamanlı URL analizi ile engelleyin.

● Cisco Etki Alanı Koruması (CDP) ve Cisco Gelişmiş Kimlik Avı Koruması (CAPP) hizmetleriyle marka kötüye kullanımı ve karmaşık kimlik tabanlı e-posta saldırılarını önleyin.

● Giden e-postalardaki hassas içeriği Veri Kaybını Önleme (DLP) ve kullanımı kolay e-posta şifrelemesi ile tek bir çözümde koruyun.

● Bulut, sanal, şirket içi veya karma dağıtım ile maksimum dağıtım esnekliği elde edin veya aşamalar halinde buluta geçiş yapın.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul