Cisco Stealthwatch Enterprise

Cisco Stealthwatch® Enterprise, kurum çapında ağ görünürlüğü sağlar. Tehditleri gerçek zamanlı olarak tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için gelişmiş güvenlik analitiği uygular. Davranışsal modelleme, makine öğrenmesi ve küresel tehdit istihbaratının bir birleşimini kullanan Stealthwatch Enterprise, komut ve kontrol (C&C) saldırıları, fidye yazılımı, yasadışı şifreleme, bilinmeyen zararlı yazılımlar ve dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) gibi tehditleri hızlı ve yüksek bir güvenle algılayabilir.

Ajansız, tek bir çözümle, şifreli olsa bile, tüm ağ trafiği boyunca kapsamlı tehdit izlemesi elde edersiniz. Kuruluşlar, BT altyapıları ve güvenliklerine yatırım yapmalarına rağmen tehditler üstesinden gelmenin yollarını bulmaktadır. Dahası, tehditleri tespit etmek aylar hatta yıllar almaktadır. Bu görünürlük eksikliği, sürekli gelişen tehditlerin yanı sıra büyüyen ağ karmaşıklığının bir ürünüdür. Güvenlik ekipleri sınırlı kaynakları ve ayrık araçlarıyla ancak bu kadarını yapabilir. Hepimizin güvenlik duvarları gibi güvenlik çözümleri vardır, ancak bunların düzgün çalıştığını, yönetildiğini ve yapılandırıldığını nasıl bilebiliriz? Bu araçların yapmasını istediğimiz işi yaptığını nereden biliyoruz?

Scalable visibility and security analytics across your business

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul