Cisco Umbrella

 cısco-umbrella  

 

Cisco Umbrella, günde 100 milyondan fazla kullanıcıya en güvenli, güvenilir ve en hızlı internet deneyimini sunan bulut tabanlı bir platformdur. Umbrella, güvenlik duvarı, güvenli web ağ geçidi, DNS katmanı güvenliği, bulut erişim güvenliği aracısı (CASB) ve tehdit istihbarat çözümlerini her boyuttaki işletmenin ağlarını güvence altına almasına yardımcı olmak için tek bir platformda birleştirir. Daha fazla kuruluş doğrudan internet erişimini benimsediğinden, Umbrella, dolaşan kullanıcılara ve şubelere karşı korumayı kolaylaştırır.

İnternetin temelini oluşturan Umbrella, her gün 18.500'den fazla işyerine 180 milyar internet talebi iletiyor. DNS ve IP katmanlarında güvenliği zorlayarak, Umbrella, bağlantı kurulmadan önce ağınıza veya bitiş noktalarınıza ulaşmadan önce kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, kimlik avı ve botnet isteklerini engeller. Bulut tabanlı güvenli web ağ geçidi, tüm web trafiğini daha fazla şeffaflık, kontrol ve koruma için kaydeder ve denetler. Bulut tabanlı güvenlik duvarı, ortamınızdaki tutarlı uygulama için IP, bağlantı noktası ve protokol kurallarını kullanarak trafiği günlüğe kaydetmeye ve engellemeye yardımcı olur.

Başlıca özellikler

• Tüm portlarda ve protokollerde geniş, güvenilir güvenlik kapsamı

• Açık ve kapalı ağ güvenliği

• Hızlı dağıtım ve esnek uygulama seviyeleri

• Hemen değer ve düşük toplam sahip olma maliyeti

• Verimli yönetim için tek gösterge paneli

 

Umbrella, 2006'dan beri %100 çalışma süresi sağlayan oldukça esnek bir bulut altyapısına sahiptir. Anycast routing'i kullanarak, dünya genelinde 30’dan fazla veri merkezimizden herhangi biri aynı IP adresini kullanarak kullanılabilir. Sonuç olarak, talepleriniz şeffaf bir şekilde en yakın, en hızlı veri merkezine gönderilir ve failover otomatiktir. Dünyanın herhangi bir yerindeki 900'den fazla internet servis sağlayıcısı (ISS), içerik dağıtım ağı (CDN) ve SaaS platformuna sahip olan ve herhangi bir istek için en hızlı rotayı sunan Umbrella, üstün hız, etkin güvenlik ve en iyi kullanıcı memnuniyeti sunar.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul