IBM Blockchain Platform

IBM unveils new version of its blockchain platform optimized for Red Hat  OpenShift - TokenPostİŞ AMAÇLI YENİ NESİL BLOCKCHAIN 

Önde gelen açık kaynaklı iş dünyasına yönelik blockchain platformunun, şirketleri nasıl dönüştürdüğünü, büyümeyi nasıl desteklediğini ve yeni iş modellerini nasıl oluşturduğunu keşfedin. IBM Blockchain Platform kanıtlanmıştır, esnektir ve her bulutta çalışmak üzere tasarlanmıştır. Önde gelen Hyperledger Fabric platformunu, işletmenize uygun ortamda devreye alın.

 

 


İşletmenizdeki yenilikçiler için tasarlandı1

 

Teknik liderler

Günümüzün karmaşık BT dünyasında, çoklu ortamlarda devreye alma ve çalıştırma esnekliği hayati önem taşır. IBM Blockchain Platform, Red Hat® OpenShift® aracılığıyla tüm bilgi işlem ortamlarında blockchain çözümleri oluşturmanıza, bunları işletmenize, yönetmenize ve büyütmenize olanak sağlar.

 

 

 


İş liderleri

 

Akıllı gıda tedariği. Sorunsuz finansal süreçler. Yeni şeffaflık ve güven. IBM Blockchain Platform, işletmeleri, sektörleri ve dünyayı dönüştürüyor. Diğer kuruluşlarla çalışmak için yeni bir yol hayal edebiliyorsanız, bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Geliştiricileribm blockchain platform

 

Ücretsiz IBM Blockchain Platform VS Code Extension for Hyperledger Fabric, akıllı sözleşmeler ve istemci uygulamalarını yerel olarak geliştirmeye, test etmeye, hatalarını ayıklamaya ve paketlemeye hızla başlamanıza yardımcı olarak devreye alım sürecinizi hızlandırır.

Siz ve blockchain ağı katılımcılarınız için tam devreye alma esnekliği

Blockchain, iş yapma biçiminizi değiştirecek. Ancak, bilgi işlem ortamınızı değiştirmenizi gerektirmemeli. İşte bu nedenle IBM Blockchain Platform, çoklu bulut, hibrit bulut ve şirket içi ortamları kapsayan devreye alma seçenekleriyle dijital dönüşümünüzü gerçekleştirmekte olduğunuz yerde size eşlik eder.

 

Açık ve her yerde kullanılabilir kurumsal blockchain

 

Kullanım kolaylığından, oluşturduğunuz her şeyin sahipliğine kadar tüm özellikleriyle, önde gelen Hyperledger Fabric platformunun hibrit bulut, çoklu bulut ve şirket içi ortamlar için en son sürümünü keşfedin.


OLUŞTURUN  

• Akıllı sözleşme geliştirme ile ağ yönetimi arasında sorunsuz entegrasyon için gelişmiş Visual Studio (VS) Code uzantımızdan yararlanın

• Basitleştirilmiş DevOps ile tek bir ortamda geliştirmeden test ve üretime kesintisiz bir biçimde geçiş yapın

• JavaScript, Java ve Go dillerinde akıllı sözleşmeler yazın


İŞLETİN VE YÖNETİN  

• Nerede devreye alınmış oldukları fark etmeksizin tüm ağ bileşenlerini tek yerde yönetin

• Satıcı firma bağımlılığı yok: Kimliklerinizin, büyük defterin ve akıllı sözleşmelerin tüm kontrolünü elinizde tutun

• Yalnızca ihtiyacınız olan blockchain bileşenlerini devreye alın (Eş Sunucu, Sipariş Hizmeti, Sertifika Yetkisi)


BÜYÜYÜN  

• Küçük başlayın, sonra yalnızca kullandığınız kadarı için büyüdükçe ödeme yapın - ön yatırım yok, Kubernetes ile kolayca yükseltin

• Tek eş sunucuyu birden çok sektör ağına kolaylıkla bağlayın

• Herhangi bir ortamda çalışan düğümlere bağlanın (şirket içi, genel, hibrit bulutlar)


ÇALIŞIRKEN İZLEYİN  

Teknik uzmanlarımız liderliğinde, önde gelen açık kaynak iş amaçlı blockchain platformunun yönlendirmeli turuna katılın. Bu tur, başlangıç için gereken her şeye genel bakışla birlikte VS Code Extension için derinlemesine bakış sunar.


IBM ile blockchain yolculuğunuzu ilerletmek için yöntemler

 

Seçenek 1: Mevcut ağlardan birine katılın

Tarladaki biçerdöverlerBlockchain konusunda başarıya ulaşmanın en hızlı yolu, önceden mevcut olan bir ağa katılmaktır. IBM, ağları bir araya getirmek, yönetişim modelleri oluşturmak, esnek blockchain teknolojisi geliştirmek ve daha fazlası için milyonlarca dolarlık yatırım yaptı. Gıda tedariğinin, tedarik zincirlerinin, ticaret finansının, sınır aşırı ödemelerin ve diğer pek çok alanın dönüştürülmesi akımında diğerlerine katılmak isteyenler için bu süreci kolaylaştırıyoruz.

Katılmak için en önemli ağları görüntüleyin

 

IBM Blockchain Platform ücretsiz 2.0 beta arabirimi

Seçenek 2: Kendi çözümünüzü oluşturun

Binlerce yenilikçi, bir çözümü oluşturmak, işletmek, yönetmek ve büyütmek için ödüllü IBM Blockchain Platform'unu zaten kullanıyor. Kullanım kolaylığından yarattığınız her şeyin sahipliğine kadar, size hibrit bulut, çoklu bulut ve şirket içi ortamlar çapında en yüksek düzeyde devreye alma esnekliği sunan en son sürümümüzü keşfedin.

Hemen üretmeye başlayın

 

Seçenek 3: Çözümünüzü bizimle birlikte oluşturun

En önemli analistlerin övgüleri ve bugüne kadar gerçekleştirilen 500'den fazla müşteri projesi ile IBM Blockchain Services, sektörün lider blockchain hizmetleri sağlayıcısıdır. 1.600'den fazla teknik uzman ve iş uzmanı tarafından desteklenen, iş ağına yönelik ölçeklenebilir blockchain sisteminizi keşfedin, öngörün, oluşturun ve geliştirin.

Nasıl IBM ile birlikte yaratırsınız

 

Seçenek 4: Yeni fırsatlar için başkalarıyla işbirliği yapın

Paketleme tesisinde taşıyıcı bandı yöneten çalışanlar

Harika bir iş amaçlı blockchain fikriniz var, ancak fikrinizin gerçek değerini açığa çıkarmak için başkalarına ihtiyacınız var. Mevcut blockchain çözümünüzü tanıtın ve IBM Blockchain Ekosisteminin diğer üyeleriyle birlikte iyileştirin. Bir IBM Çözüm Ortağı olarak yeni hedef kitlelere erişebilir, IBM Blockchain Platform ile entegrasyon aracılığıyla yeni pazarlara girişinizi hızlandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ekosistemimizi keşfedin

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul