IBM Blockchain Platform

İŞ AMAÇLI YENİ NESİL BLOCKCHAIN

 

Kanıtlanmıştır, esnektir ve her bulutta çalışmak üzere tasarlanmıştır. Önde gelen Hyperledger Fabric platformunu, işletmenize uygun ortamda devreye alın.


İşletmenizdeki yenilikçiler için tasarlandı1

 

Teknik liderler

Günümüzün karmaşık BT dünyasında, çoklu ortamlarda devreye alma ve çalıştırma esnekliği hayati önem taşır. IBM Blockchain Platform, Red Hat® OpenShift® aracılığıyla tüm bilgi işlem ortamlarında blockchain çözümleri oluşturmanıza, bunları işletmenize, yönetmenize ve büyütmenize olanak sağlar.

 

 

 


İş liderleri

 

Akıllı gıda tedariği. Sorunsuz finansal süreçler. Yeni şeffaflık ve güven. IBM Blockchain Platform, işletmeleri, sektörleri ve dünyayı dönüştürüyor. Diğer kuruluşlarla çalışmak için yeni bir yol hayal edebiliyorsanız, bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz.

ibm blockchain platform

 

 

 

 

Geliştiriciler

 

Ücretsiz IBM Blockchain Platform VS Code Extension for Hyperledger Fabric, akıllı sözleşmeler ve istemci uygulamalarını yerel olarak geliştirmeye, test etmeye, hatalarını ayıklamaya ve paketlemeye hızla başlamanıza yardımcı olarak devreye alım sürecinizi hızlandırır.

 

 

 

 

Siz ve blockchain ağı katılımcılarınız için tam devreye alma esnekliği

Blockchain, iş yapma biçiminizi değiştirecek. Ancak, bilgi işlem ortamınızı değiştirmenizi gerektirmemeli. İşte bu nedenle IBM Blockchain Platform, çoklu bulut, hibrit bulut ve şirket içi ortamları kapsayan devreye alma seçenekleriyle dijital dönüşümünüzü gerçekleştirmekte olduğunuz yerde size eşlik eder.

 

Açık ve her yerde kullanılabilir kurumsal blockchain

 

Kullanım kolaylığından, oluşturduğunuz her şeyin sahipliğine kadar tüm özellikleriyle, önde gelen Hyperledger Fabric platformunun hibrit bulut, çoklu bulut ve şirket içi ortamlar için en son sürümünü keşfedin.


OLUŞTURUN  

• Akıllı sözleşme geliştirme ile ağ yönetimi arasında sorunsuz entegrasyon için gelişmiş Visual Studio (VS) Code uzantımızdan yararlanın

• Basitleştirilmiş DevOps ile tek bir ortamda geliştirmeden test ve üretime kesintisiz bir biçimde geçiş yapın

• JavaScript, Java ve Go dillerinde akıllı sözleşmeler yazın


İŞLETİN VE YÖNETİN  

• Nerede devreye alınmış oldukları fark etmeksizin tüm ağ bileşenlerini tek yerde yönetin

• Satıcı firma bağımlılığı yok: Kimliklerinizin, büyük defterin ve akıllı sözleşmelerin tüm kontrolünü elinizde tutun

• Yalnızca ihtiyacınız olan blockchain bileşenlerini devreye alın (Eş Sunucu, Sipariş Hizmeti, Sertifika Yetkisi)


BÜYÜYÜN  

• Küçük başlayın, sonra yalnızca kullandığınız kadarı için büyüdükçe ödeme yapın - ön yatırım yok, Kubernetes ile kolayca yükseltin

• Tek eş sunucuyu birden çok sektör ağına kolaylıkla bağlayın

• Herhangi bir ortamda çalışan düğümlere bağlanın (şirket içi, genel, hibrit bulutlar)


ÇALIŞIRKEN İZLEYİN  

Teknik uzmanlarımız liderliğinde, önde gelen açık kaynak iş amaçlı blockchain platformunun yönlendirmeli turuna katılın. Bu tur, başlangıç için gereken her şeye genel bakışla birlikte VS Code Extension için derinlemesine bakış sunar.


IBM ile blockchain yolculuğunuzu ilerletmek için diğer yöntemler

 

Mevcut ağlardan birine katılın

 

Blockchain konusunda başarıya ulaşmanın en hızlı yolu. Siz gıda tedariğini, tedarik zincirlerini, ticaret finansmanını, finansal hizmetleri, sigortacılığı, medya ve reklamcılığı ve daha fazlasını dönüştürmek için diğerlerine katılırken, IBM ağları bir araya getirdi ve katılımı kolaylaştıran yönetişim modelleri oluşturdu.


Uzmanlarımızla birlikte oluşturun

 

IBM Blockchain Services, sektörün lider blockchain hizmetleri sağlayıcısı olarak, temelinde en iyi teknolojinin yer aldığı, ölçeklenebilen bir iş ağı oluşturmanıza yardımcı olabilir. 1.600'den fazla blockchain uzmanı, 100'den fazla canlı ağdan elde edilen içgörüleri kullanarak üç kilit tasarım noktasını ele almanıza yardımcı olur: yönetişim, iş değeri ve teknoloji.


Yeni iş fırsatlarını keşfedin

 

IBM Blockchain Ekosistemi, var olan blockchain çözümünüzü yükseltmenize ve geliştirmenize yardımcı olabilir. Bir IBM Çözüm Ortağı olarak yeni hedef kitlelere erişin ve IBM Blockchain Platform ile entegrasyon aracılığıyla yeni pazarlara girişinizi hızlandırın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul