Red Hat Enterprise Linux

Modern işletmeler için akıllı bir temel oluşturma, dijital bir dünyada kritik öneme sahiptir. Rekabet avantajı sağlamak için BT organizasyonlarının geleneksel altyapı operasyonlarından esnek, hizmet odaklı ortamlara geçmesi gerekir. Red Hat® Enterprise Linux® 8; modern, çevik ticari operasyonlar için akıllı, istikrarlı ve güvenlik odaklı bir temel sağlar. Altyapıdaki tutarlılık, konumunuza bakılmaksızın aynı araçları kullanarak; uygulamaları, iş yüklerini ve hizmetleri dağıtmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, işletmenizin ihtiyaç duyduğu kurumsal hibrit bulut ortamını daha hızlı ve daha az çabayla dağıtabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Saldırılarla mücadele ve uygunluk kontrolü

Yöneticiler, sistem genelinde güvenlik ilkelerini kullanarak algoritmik ölçütler ayarlayabilir, böylece uygulamalar otomatik olarak uygun şifreleme paketini kullanır. Her abonelik, potansiyel sorunları; sorun hâline gelmeden önce tanımlayan, tahmini bir BT analiz hizmeti olan Red Hat Insights ile birlikte gelir.


Entegre Yönetim ile Karmaşıklığı Aşın

Yerleşik yönetim bileşenleri, kullanıcı dostu bir web konsolu ve birden çok kullanıcıya, birden fazla uygulama sürümü sunmanıza olanak tanıyan uygulama akışlarını içerir. Yerinde ve bulutlarda standart işletim ortamlarınızı kontrol etmek için Red Hat Enterprise Linux'u, Red Hat Smart Management ile eşleştirin.


Konteynerleri yerel işletim sistemlerinde dağıtın

Konteynerleri, yerel Linux işletim sisteminde Red Hat OpenShift® ile çalıştırarak uygulamaları daha hızlı geliştirin. Sistemleri diğer Open Container Initiative standartlarıyla uyumlu araçlarla birlikte uyarlamanızı sağlayan açık kaynak araçlarını kullanarak kaplar oluşturun, yönetin ve paylaşın.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul