Red Hat Open Stack Platform

Red Hat® OpenStack® Platformu, endüstri standardı donanımdan; kaynakları sanallaştıran, bu kaynakları bulutlarda düzenleyen ve kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında erişebilmelerini sağlayacak şekilde yöneten bir bulut bilişim platformudur.


Gears representing automation in gray circle Ortak Tasarımlı Bir Temelde Bulut Performansı

Hangi OpenStack® dağıtımını ve hangi Linux® ürününü seçeceğiniz önemlidir. Bu nedenle, bu iki ortak mühendis; OpenStack ile Linux arasındaki kritik karşılıklı bağımlılıkları, yakından uyumlu ürün ekipleriyle birlikte tanıyoruz.

cloud management icon with control panel coming out of cloud


İhtiyacınız Olan Tüm Yönetim Araçları

Red Hat Cloudforms®, OpenStack ortamınızın tüm hareketli parçalarını izlemenizi sağlar. Red Hat OpenStack platformunun bir parçası olarak entegre edilen Red Hat CloudForms, Red Hat Ansible® otomasyon platformu özelliklerine sahip hibrit ortamlar için tasarlanmış birleşik bir yönetim sistemidir.


People connecting icon in gray circle

Yüzlerce Sertifikalı İş Ortağının Çözümünü Sunun

Sertifikalı OpenStack iş ortağı, ekosistemimiz tarafından desteklenen yüzlerce yazılım, donanım ve hizmet ortağı için bir iş ortağı sertifika programı aracılığı ile mevcut veri merkezi yatırımlarıyla entegrasyonu basitleştiriyoruz.

 

Bank safe icon in white circle


Yerleşik Bulut Güvenliği

Ürünlerimiz, ABD Savunma Bakanlığı ve Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü de dahil olmak üzere en yüksek güvenlik belgelerinden bazılarını kazanmıştır. SELinux dahil askeri sınıf güvenlik teknolojileri izinsiz girişleri önler ve genel veya özel OpenStack bulutlarında çalışırken verileri korur.


Checklist icon on gray circle background

Her Sürümle Güncelleyin veya Yıllarca Standardize Edin

Her yeni sürümle güncelleyerek, en son özellikleri dağıtmak için entegre yöneticimizi kullanın. Ayrıca, en az 3 yıllık destekle tek bir sürümde standart hâle getirebilir.1 veya 2 yıllık ekstra  destek için Red Hat Enterprise Linux Genişletilmiş Güncelleme Desteği Eklenti Aboneliği’ni ekleyebilirsiniz.

 


1

Genişletilebilir Depolama Alanı

Red Hat Ceph® Storage, özel bulut mimarileri için tasarlanmış, yazılım tanımlı bir depolama platformudur. Red Hat OpenStack Platformu ve OpenStack'ın tüm açık kaynak projeleri ile entegre olan Red Hat Ceph Depolama, yüzlerce sanal makine tedarik etmenizi ve tam olarak desteklenen bulut platformları oluşturmanızı sağlar.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul