Duo. Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama çözümüdür. Ağa, cihazlara ve uygulamalara erişim vermeden önce kullanıcı kimliğini doğrulamak için, ikincil bir doğrulama kaynağı kullanarak uygulamalarınızı korur. Duo, her kullanıcı ve herhangi bir uygulama için basit, akıcı bir giriş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır ve bulut tabanlı bir çözüm olarak, mevcut teknolojinizle kolayca entegre olur. Duo tüm uygulamalar ile çalışır. Birincil doğrulama adımını tamamlandıktan sonra, ikinci doğrulama adımında doğru kullanıcının, doğru uygulamaya erişmesini sağlayarak iş sürekliliği ve ağ güvenliğini arttırır. Duo, güvenlik nedeniyle, hiçbir kullanıcının birincil kimlik bilgilerini korumalı uygulamalarda saklamadığı için kendisini birçok rakipten farklı kılar. Bu, müşteri uygulamalarına uygunsuz erişim kazanmadan önce bir saldırganı birden fazla sistemi tehlikeye atmaya zorlamak için tasarlanmıştır. Müşteriler, erişim izni vermeden önce kullanıcı cihazlarının güvenlik seviyelerini daha fazla kontrol edebilir ve riskli cihazlara sahip kullanıcılar için erişimi engelleyebilir, bildirebilir veya kısıtlayabilir. Duo ayrıca, müşterilerin yetkilerini düzenlemek ve uygulama düzeyinde politikalar uygulamak için uzaktaki kullanıcılar tarafından hangi dahili uygulamalara erişilebileceğini kontrol etmelerini sağlar.

Duo, sıfır-güven güvenlik modeliyle yolculuğunuz boyunca yardımcı olacak teklifler sunar. Çözümümüz, uygulamalarınızı ve verilerinizi korumak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar.

 

kullanıcı güveni oluşturmak   Kullanıcı güveni oluşturmak

Kurumsal uygulamalara ve kaynaklara erişim vermeden önce tüm kullanıcıların kimliğini doğrulayın.

cihazlarda görünürlük saglayın   Cihazlara görünürlük kazandırın

Her platformda, uygulamalarınıza erişen her tür cihaz hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

cihaz güvenini sağlayın  Cihaz güvenini sağlayın

Güvenlik durumunu kontrol edin ve uygulamalarınıza erişen tüm cihazların (kurumsal ve kişisel olarak sahip olduğunuz) güvenini doğrulayın.

uygulama güveni kazanı   Tüm uygulamalara güvenli erişim sağlayın

Kullanıcılarınıza, şirket içi ve bulut uygulamalarında güvenli ve tutarlı bir oturum açma deneyimi sunun.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul