Cisco Email Security

Cisco Email Security, tehditleri daha hızlı tespit etmek, engellemek ve düzeltmek için gelişmiş tehdit koruma yetenekleri içerir. Veri kaybını önler ve uçtan uca şifreleme ile taşınırken önemli bilgilerin güvenliğini temin eder.

Cisco Email Security ile şunları yapabilirsiniz:

● Tehdit araştırma ekibimiz Talos ™'dan gelen üstün tehdit istihbaratı ile daha fazla tehdit tespit edin ve engelleyin.

● Cisco Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması (AMP) ve Cisco Threat Grid ile ilk algılamadan kaçan eklerde gizlenmiş olan fidye yazılımıyla mücadele edin.

● Kimlik avına ve BEC'ye karşı korumak için riskli bağlantılara sahip e-postaları otomatik olarak bırakın veya yeni virüslü sitelere erişimi gerçek zamanlı URL analizi ile engelleyin.

● Cisco Etki Alanı Koruması (CDP) ve Cisco Gelişmiş Kimlik Avı Koruması (CAPP) hizmetleriyle marka kötüye kullanımı ve karmaşık kimlik tabanlı e-posta saldırılarını önleyin.

● Giden e-postalardaki hassas içeriği Veri Kaybını Önleme (DLP) ve kullanımı kolay e-posta şifrelemesi ile tek bir çözümde koruyun.

● Bulut, sanal, şirket içi veya karma dağıtım ile maksimum dağıtım esnekliği elde edin veya aşamalar halinde buluta geçiş yapın.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul