Cisco Firepower Appliances

Cisco-Firepower-applience

Cisco Firepower® NGFW (yeni nesil güvenlik duvarı), birleşik yönetime sahip endüstrinin ilk, tamamen entegre, tehdit odaklı yeni nesil güvenlik duvarıdır. Saldırılardan önce, sırasında ve sonrasında gelişmiş bir tehdit koruması sağlar.

 

Tehditleri durdurun

Önde gelen Cisco® Advanced Malware Protection (AMP) ve sanal alan içeren bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları içerir.

 

Daha fazla bilgi edinin

 Yeni nesil IPS Cisco Firepower ile ortamınızda üstün görünürlük elde edin.

Otomatik risk sıralaması ve etki bayrakları ekibinizin önceliklerini belirler.

 

Daha erken algılayın, daha hızlı hareket edin

Cisco Yıllık Güvenlik Raporu, işletmeler arasında enfeksiyondan saptamaya kadar ortalama 100 günlük bir süre tanımlar. Bu süreyi bir günden daha az bir sürede azaltın.

 

Karmaşıklığı azaltın

Uygulama güvenlik duvarı, NGIPS ve AMP dahil, sıkıca tümleşik güvenlik işlevleri arasında birleştirilmiş yönetim ve otomatik tehdit korelasyonu elde edin.

 

 Ağınızdan daha fazlasını alın

Diğer Cisco ve üçüncü taraf ağ ve güvenlik çözümlerinin isteğe bağlı entegrasyonu ile güvenliği artırın ve mevcut yatırımlarınızdan yararlanın.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul