Tedarik Zinciri

Tedarik Zincirlerini Blockchain ile  ŞEFFAFLAŞTIRIN!

Tedarik zincirleri boyunca tüm üretim süreçlerinin kalitesi ve çevresel niteliklerinin garanti altına alınması amacıyla şeffaf bilgi ihtiyacı giderek önem kazanıyor. Paydaşlar tarafından ürünlerin ve üretim süreçlerinin nitelikleri hakkında bilgi edinme talebi hiç olmadığı kadar yüksek.

İşte bu noktada tedarik zincirinde Blockchain kullanımı tedarik zincirinin şeffaflığı, izlenebilirliği ve sürdürülebilirliği açısından bir çığır açıyor. Ayrotek, eş zamanlı teknolojileri ile tedarik zincirlerinizi Blockchain’e taşıyarak dijital dönüşümünüzde size eşlik ediyor.

Tedarik zincirlerinizi Blockchain ile buluşturduğumuzda;

  • Malzeme tedariğinin izlenebilirliği ve şeffaflığı sağlanarak kurumsal standartların sağlanması garanti altına alınır.
  • Tedarikçi  süreçleri detaylı izlenebilir bir hale gelir ve
  • Tedarik zinciri boyunca oluşan evrak yükü ve işlem maliyetleri aşağı çekilir.

Tedarik zincirinde Blockchain kullanarak şeffaf bir biçimde süreci izleyebilirsiniz. Örneğin gıda sektöründe  yiyecekleri satın alırken aldığınız ürünün tohumdan rafa kadar geçirdiği  üretim süreci gözlemlenebilir hale gelir.

Blockchain üzerinde yer alan verilerin değiştirilemez olması tedarik zincirindeki tüm paydaşlar için güvenli veri  sağlar.

Blockchain, tedarik zinciri üzerinde suistimallere ve kayıplara engel olur.

Blockchain, normal koşullarda günler hatta haftalar sürecek bir döküman alışverişinin dakikalar hatta saniyeler bazında gerçekleşmesine olanak sağlar.

Blockchain’in, ödeme sistemlerine entegrasyonuyla birlikte paydaşlar arasında sorunsuz mahsuplaşma sağlanır.

Ayrotek Blockchain tasarımı, kurulumu ve yönetimi konusunda verdiği danışmanlık hizmetleriyle tüm tedarik zincirlerinde maksimum performansı sağlamanız için sisteme özgü  detaylı çözümler sunuyor.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul