IBM Cloud Pak for Applications

Mevcut uygulamaları modernize edin ve bulut tabanlı yeni uygulamalar oluşturun!

 

DevOps metodolojileriyle ve modernizasyon araç takımlarıyla monolitik sistemlerden mikro servislere geçiş yapın.

IBM Cloud Pak™ for Applications, çevik DevOps süreçlerini kullanarak, Kubernetes için oluşturulan uygulamaların geliştirilmesini hızlandırmak üzere eksiksiz ve tutarlı bir deneyim sunar. IBM'in entegre araçlarıyla mevcut uygulamalarınızı kolayca modernize edebilir ve herhangi bir bulut üzerinde devreye alınmak üzere yeni bulut tabanlı uygulamaları daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Red Hat® OpenShift® üzerinde çalışan IBM Cloud™ Pak for Applications, açık standartlar üzerinde oluşturulmuş bir hibrit, çoklu bulut temeli sağlar ve iş yükleri ile verilerin herhangi bir yerde çalıştırılmasına imkan tanır. Bir self-servis ortamı, açık kaynak araçlarını güvenli, hibrit, çoklu bulut ortamları genelinde kesintisiz uyumluluk ve görünürlük için mevcut ara katman yazılımlarınızla birleştiriyor. Geleneksel uygulamaları, işletmeniz için mantıklı ve düşük maliyetli bir yöntemle buluta geçirerek mevcut yatırımlardan yararlanırken, aynı zamanda inovasyonu hızlandırın. DevOps metodolojileriyle ve modernizasyon araç takımlarıyla monolitik sistemlerden mikro hizmetlere geçiş yapın.

                              ıbm cloud pak for application        ıbm cloud pak for application

 

IBM Cloud Pak for Applications

Tercih ettiğiniz araçları ve çalıştırma zamanı ortamını kullanarak yenilikçi bulut tabanlı uygulamalar geliştirin. IBM Cloud Pak for Applications, mevcut uygulamaların modernize edilmesi ve Red Hat OpenShift üzerinde çalışan yeni bulut tabanlı uygulamaların geliştirilmesi için kurumsal kullanıma hazır olan bir konteynerli yazılım çözümüdür. Bu hibrit, çoklu bulut temeli, modernizasyonu daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için teknoloji ve veri silolarını ortadan kaldırır ve Kubernetes için oluşturulan uygulamaların geliştirilmesini hızlandırır. Böylece, şirketinizin gereksinim duyduğu teknoloji standartlarını ve ilkeleri karşılarken aynı zamanda bulut hizmetlerine erişebilirsiniz.

1

Çözümümüzü teknik danışmanımızdan dinleyin

Daha fazla bilgi alabilmek ve demoyu izleyebilmek için aşağıdaki butona tıklayıp formu doldurabilirsiniz. 

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul