Portföy yönetimi, esas olarak kurumun öncelikleri ve kapasitesini gözeterek, kurumdaki finans, personel ve diğer kaynakların projeler arasındaki dengeli dağılımını sağlama ve böylelikle portföyün kuruma yararını en üst düzeye çıkarma işidir. Bir kurumda her biri ayrı stratejiye ve ayrı bir iş hedefine hizmet eden birden fazla portföy olabilir. Planview, projelerinizi/portföylerinizi bir bütün olarak ele alır ve tek merkezden yönetilmesine, önceliklendirilmesine, yürütülmesine ve getirilerinin izlenmesine imkân tanır. Böylece riskinizi azaltırken yatırımlarınızdan en yüksek getiriyi elde etmenize yardımcı olur.

 

Planview; stratejik planlama, kaynak yönetimi, ürün portföyü yönetimi, yetenek ve teknoloji yönetimi (kurumsal mimari) ve yenilik yönetimi gibi kurumların stratejilerini hayata geçirebilmeleri için iş ve kaynakları en etkin biçimde planlaması ve yönetmesine yönelik en kapsamlı çözümleri sunar. Planview çözüm portföyü aşağıdaki başlıklarda gruplandırılmıştır:

  • Stratejik Planlama
  • Ürün Yaratıcılığı
  • Portföy ve Kaynak Yönetimi
  • Teknoloji Yönetimi
  • Yalın ve çevik proje yaklaşımı
  • Ortak bilgi paylaşımı ortamları

 

Planview çözümleri, farklı ve dağınık ekiplerin, departmanların ve işletmelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için her iş, kaynak ve organizasyon sınıfını kapsar.

İş ve kaynak yönetiminde küresel lider olan Planview, tüm kuruluşların iş hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır.

Image result for planview logo

 

 

Ayrotek, Planview'in Türkiye'deki tek yetkili satıcısıdır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İkon
* Bültenimize kaydolarak bilgilerinizi paylaşmaya onay vermiş olursunuz