Red Hat OpenShift

Red Hat OpenShift hibrit bulut, işletme konteyneri ve Kubernetes geliştirme ve dağıtım için gereken her şeye sahiptir. RedHatKurumsal düzeyde bir Linux® işletim sistemi, konteyner çalışma zamanı, ağ iletişimi, izleme, konteyner kaydı, kimlik doğrulama ve yetkilendirme çözümleri içerir. Bu bileşenler, tüm bulutları kapsayan eksiksiz bir Kubernetes platformunda birleşik işlemler için birlikte test edilir.

Red Hat, müşterilerinizin buluta yolculuklarını destekler; Red Hat OpenShift, uzun vadeli yenilikler için konteyner uygulamaları oluşturmak ve çalıştırmak için tutarlı bir hibrit bulut temeli görevi görür. Müşterilerinizin beklediği istisnai deneyimleri her yerde hızlı bir şekilde sunmak için, işletme dönüşümüne güç verin ve ekiplerinizi düşük maliyetli, tek bir platformda birleştirin.

 

1

 

Sadelikle yönetin.
Bulutta veya herhangi bir yerde.


Red Hat OpenShift, her bulutta konteyner yığını (işletim sistemi, Kubernetes ve küme hizmetleri ve uygulamalar) boyunca otomatik kurulum, yükseltme ve yaşam döngüsü yönetimi sunar.

Hızla inşa edin.
Her yere konuşlandırın.


Red Hat OpenShift, ekiplerin hız, çeviklik, güven ve seçim yapmalarına yardımcı olur. Oluşturmayı seçtiğiniz her yerde üretimde kodlayın. Önemli işlere geri dönün.

Kubernetes ile inşa edin.
Red Hat ile güven sağlayın.


Red Hat OpenShift, konteyner yığınının her seviyesinde ve uygulama yaşam döngüsü boyunca güvenliğe odaklanmıştır. Önde gelen Kubernetes katılımcılarından ve açık kaynaklı yazılım şirketlerinden birinden uzun vadeli kurumsal destek içerir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İkon
* Bültenimize kaydolarak bilgilerinizi paylaşmaya onay vermiş olursunuz