IBM TURBONOMIC

IBM Turbonomic ile Sürdürülebilir BT

Uygulamalarımızda performans yavaşlamaları yaşadığımızda genellikle kaynak tarafında neler olup bittiğini tam olarak bilmeden, yüksek maliyetli ve her zaman verimli olmayan tahminler yaparak kaynak artırımına gideriz.

IBM Turbonomic kaynak yönetim platformu, hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek bu tahmini yaklaşımı ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Bu şekilde uygulamalarınızda yığının her katmanında bilgi işlem, depolama ve ağ kaynaklarının en verimli kullanımını proaktif olarak sağlayarak kritik eylemleri gerçek zamanlı ve insan müdahalesi olmadan sürekli olarak otomatikleştirir.
Neden IBM Turbonomic?

%33 Genel bulut tüketim harcamalarında azalma

%471 6 aydan kısa sürede yatırım getirisi

%75 Yıllık altyapı yenileme maliyetlerinde azalma

IBM Turbonomic yazılımı, bellek, CPU ve depolama gibi kaynaklarınızı bir araya getirmek için uygulama odaklı, yukarıdan aşağıya bir yaklaşım kullanır. Bir VM veya konteyner gibi her bir varlığın her katmanla nasıl çalıştığını ve her katmanı nasıl etkilediğini sürekli olarak değerlendirerek daha fazla işbirliği için yığınlar arasında köprü oluşturur ve uygulama talebini gerçek zamanlı olarak kaynaklarla eşleştirir.

turbonomic

Performans sorunlarını önler!

Tam yığındaki kaynaklar arasındaki ilişkileri gördüğünüzde, sorunları sorun haline gelmeden önce önleyebilirsiniz. IBM Turbonomic, her uygulamanın ihtiyaç duyduğu kaynakları tam olarak sağlar; ne daha fazlası ne daha azı.

Güvenilir eylemler sağlar!

Uygulama yığınını tam olarak anlayarak, IBM Turbonomic'in önerilerine güvenebilir ve performansı kesinti olmadan iyileştirmek için eylemleri otomatikleştirebilirsiniz.

Karbon ayak izini azaltır!

Kuruluşunuzun çevresel ayak izini azaltmayı taahhüt ettiniz, ancak sürdürülebilirlik hedeflerinizin peşinden giderken birçok soruyla karşılaşıyor olabilirsiniz.

Artık kaynakları ekosisteminiz genelinde uygulamalara nasıl tahsis ettiğinizi optimize ederek enerji kullanımı üzerinde anında bir etki yaratabilirsiniz. Uygulamalar yalnızca gerçekleştirmeleri gereken kadar tükettiğinde, kullanımı artırabilir, enerji maliyetlerini ve karbon emisyonlarını azaltabilir ve sürekli verimli operasyonlar elde edebilirsiniz. IBM Turbonomic platformu, tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için akıllı otomasyonu kullanır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İkon
* Bültenimize kaydolarak bilgilerinizi paylaşmaya onay vermiş olursunuz