IBM Rhapsody

IBM Rational Rhapsody yazılım ailesi, sistem mühendisleri ve gömülü yazılım geliştiricileri için, genel ürün geliştirme yaşam döngüsüyle bütünleşen ve karmaşıklığın yönetilmesine, ekip iş birliğinin desteklenmesine ve kalitenin iyileştirilmesine yardımcı olan bir analiz, tasarım ve geliştirme ortamı sağlar. 

Yazılım mühendisleri, ürünü teknik, gerçek zamanlı veya gömülü sistemler için model güdümlü gelişim sağlamak üzere kullanırlar. Grafik modellemenin gücü, kod oluşturma sürecini dönüştürür böylece bir sistemin davranışını tasvir edebilir ve onu simülasyon ve otomatikleştirilmiş testlerle doğrulayabilirsiniz. 

Sistem mühendisleri, ürünü sistem analizi ve tasarım yaşam döngüsünün tüm aşamalarında kullanırlar. Sistem mühendisi gereksinim analizi, ticari çalışma analizi, sistem fonksiyonel analizi, sistem mimari tasarımı ve alt sistem mimari tasarımı için uyumlu sistem mühendisliği modelleri oluşturur ve tasarımın erken aşamalarında sorunları belirlemek için simülasyon tekniği kullanarak tutarlılığı doğrulayabilir. 

diyagram içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu
 

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İkon
* Bültenimize kaydolarak bilgilerinizi paylaşmaya onay vermiş olursunuz