Hakkımızda

Ayro Teknoloji Yazılım Danışmanlık ve Eğitim Tic. Ltd. Şti.

Ayrotek yazılım yaşam döngüsü yönetimi, ortakatman mimariler, kurumsal içerik yönetimi, proje ve portföy yönetimi, bulut hizmetleri gibi konularda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip önde gelen yazılım satışı ve danışmanlığı şirketidir.

Ayrotek, yenilikçi çözümler ile müşteri memnuniyeti misyonunu sürdürmekte ve 2010 yılından bu yana sürekli olarak ilk 500 Bilişim şirketi arasında yer almaktadır.

Uzay ve savunma, enerji, telekom, ulaşım ve lojistik, iletişim, bankacılık, finans dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde verimliliği en üst düzeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Konusunda tecrübeli ve sertifikalı uzmanlarımızdan oluşan Profesyonel Danışmanlık ekibimiz ile projelerinizde güvenilir yol arkadaşı olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarına, global iş ortaklarımızla birlikte , en uygun yazılım çözümlerini özenle seçip sağlayarak , memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak

Vizyonumuz

İş ortaklarımızla uyumlu ve doğru iletişim içinde, müşterilerimizin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarına kalıcı ve hızlı çözümler üreten, Türkiye’nin önde gelen yazılım firması haline gelmek ve sadece Türkiye pazarına değil , dünya pazarına da çözümler sunmak.

Değerler

Doğruluk: Müşterilerimize en doğru çözümü öneririz. Dürüst, şeffaf ve en yüksek etik ve doğruluk standartlarına uygun bir şekilde hareket ederek her zaman doğru olanı yaparız.
İş Birliği: Hem müşteri hem iş ortaklarımızla uyum içinde çalışır ve işlerimizi daha etkin yapmak için daha iyi ve yenilikçi yollar ararız
Güvenilirlik: Verdiğimiz sözleri her zaman tutar ve taahhütlerimizi yerine getiririz.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul