Hakkımızda

Ayro Teknoloji Yazılım Danışmanlık ve Eğitim Tic. Ltd. Şti.

Ayrotek; blokzincir, sürdürülebilirlik, uygulama performans gözlemlenebilirliği, kaynak yönetimi ve güvenliği, yazılım yaşam döngüsü yönetimi,  proje ve portföy yönetimi gibi konularda tecrübesi ile önde gelen yazılım satışı ve danışmanlığı şirketidir. Ayrotek, her biri kendi alanında tecrübeli ve sertifikalı uzmanları ile müşterilerine kusursuz hizmet sunma anlayışını sürdürmektedir.

Ayrotek, yenilikçi çözümler ile müşteri memnuniyeti misyonunu sürdürmekte ve 2009 yılından bu yana sürekli olarak ilk 500 Bilişim şirketi arasında yer almaktadır.

Ayrotek olarak; uzay ve savunma, enerji, telekom, ulaşım ve lojistik, iletişim, bankacılık, finans da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde verimliliği en üst düzeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Konusunda tecrübeli ve sertifikalı uzmanlardan oluşan Profesyonel Danışmanlık ekibimiz ile projelerinizde güvenilir yol arkadaşınız oluyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarında, global iş ortaklarımızla birlikte, en uygun yazılım çözümlerini özenle seçerek, memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak.


Vizyonumuz

İş ortaklarımız ile uyumlu ve doğru iletişim içinde, müşterilerimizin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarına kalıcı ve hızlı çözümler üreten, Türkiye’nin önde gelen yazılım firması hâline gelmek ve sadece Türkiye pazarına değil, dünya pazarına için de çözümler üretmek.


Değerlerimiz

Doğruluk: Müşterilerimize en doğru çözümü öneririz. Dürüst, şeffaf ve etik standartlar ile hareket ederek; her zaman en ideal çözümü öneririz.
İş Birliği: Hem müşteri, hem iş ortaklarımız ile uyum içinde çalışır ve işlerimizi daha etkin yapmak için daha iyi ve daha yenilikçi yollar ararız.
Güvenilirlik: Verdiğimiz sözleri her zaman tutar ve taahhütlerimizi yerine getiririz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İkon
* Bültenimize kaydolarak bilgilerinizi paylaşmaya onay vermiş olursunuz